Inny Wymiar Stron - przejdź na stronę

O firmie

Wiankowa zawiera w sobie wiele stylów i kolorów. Powstała z pasji i miłości do rzezczy nadających klimat. Wiankowa to style, kolory, faktury i krzywe i proste, sielskie i nowoczesne, ale zawsze oddające charakter i Zamawiającego i mój. Oferta obejmuje wianki i dekoracje. Jeżeli szukasz niebanalnej dekoracji, planujesz dekorację mieszkania lub biura, z pewnością doradzę i pomogę. Pasja i miłość do kwiatów i wszystkiego, z czego można tworzyć towarzyszy mi od najmłodszych lat. Moja rodzina przez lata zajmowała się kwiatami i ja kontynuuję tę tradycję ale w nowoczesnym wydaniu. Jeśli masz pomysł, chętnie go zrealizuję, jeśli szukasz, chętnie pomogę Ci przebrnąć przez meandry kompozycji kwiatowych.

 


 

Zapraszam wszystkich miłośników kwiatów do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje:

 

- dekoracje okazjonalne

- wianki na różne okazje

- wianki komunijne

- dekoracje z kwiatów żywych i sztucznych.

Oferta

Życie jest za krótkie, by otaczać się rzeczami bez charakteru.

Wiankowa powstała z myślą o tych, dla których liczy się piękno i oryginalność. Jeżeli szukasz niepowtarzalnych dodatków do swojego domu czy biura, to idealnie trafiłeś. Wszystkie kompozycje, które są tworzone przez Wiankową, to efekt przemyślanej pracy. Wiele z nich powstaje w pojedynczych egzemplarzach. W mojej ofercie znajdziecie Państwo:

- wianki na wszystkie pory roku

- kompozycje w misach, donicach i naczyniach

- flower boxy

- dekoracje okolicznościowe ( komunijne, ślubne itp. )

Wszystkie dekoracje i kompozycje są tworzone ręcznie z użyciem wysokiej jakości materiałów.

Dodatki szyte, ozdoby malowane, to również efekt pracy ręcznej.

Zapraszam do oglądania i podróży w świat Wiankowej. Dom, to najważniejsze miejsce na świecie. Warto, żeby każdy dzień w nim spędzony pięknie się zaczynał i tak samo kończył.

Znajdź swój wymarzony wianek i celebruj momenty.

Zapraszam gorąco!

Aktualności

Facebook
Instagram

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Wiankowa, siedziba: ul. Rolnicza 91, 42-400 Zawiercie.